O restauraci BOWLING PARK

Překvapíme naší vskutku bohatou nabídkou české a evropské kuchyně.


Vítáme Vás v zábavním centru BOWLING PARK OSTRAVA a doufáme, že Vás mile překvapíme naší vskutku bohatou nabídkou české a evropské kuchyně. Budeme rádi když naše kulinářské výtvory hojně zapijete (6 druhů čepovaného piva a obsáhlý nápojový lístek) a budete se k nám s radostí vracet. V neposlední řadě můžete projevit svou sportovní šikovnost při hře na šesti bowlingových dráhách, billiardu nebo ve hře v šipky. Na Vaši návštěvu se srdečně těší zaměstnanci BOWLING PARKU.

Útulné prostředí naší restaurace vytváří příjemnou domácí atmosféru. Můžete se pohodlně posadit do klubových křesel ke krbu a ochutnat něco z naší široké nabídky. Kapacita restaurace je 50 míst a i vy určitě najdete své oblíbené zákoutí, kam se rádi budete vracet. Přijímáme platby stravenkami - Ticket Restaurant, Sodexho PASS, cheque déjeuner, Menu Service.

Restaurace Bowling Park má zpracovaný systém kritických bodů HACCP.

- denní menu, minutková kuchyň
- salonek pro 50 hostů
- 1x plazma TV
- biliárd, šipky
- bowling s 5 drahami
- terasa se zahrádkou
- minigolf
- parkoviště pro hosty
- WiFi internet zdarma

Provozní doba BOWLING PARK:

Pondělí až Čtvrtek od 11:00 hodin do 23:00 hodin
Pátek od 11:00 hodin do 01:00 hodin
Sobota od 11:30 hodin do 01:00 hodin
Neděle od 11:30 hodin do 22:00 hodin

Informace k ochraně osobních údajů (GDPR)

Informujeme zákazníky, že naše restaurace převezme od Vás Vaše osobní údaje, konkrétně příjmení (případně i jméno, tlf. kontakt, popřípadě e-mail), které uvedete v objednávce, a telefonní číslo nebo elektronickou adresu, pouze při převzetí objednávky a tyto údaje využíváme pouze za účelem splnění Vaší objednávky, případně pro upřesnění detailů Vaší objednávky. Tyto Vaše údaje uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou, nejdéle po dobu jednoho roku. Poté Vaše údaje likvidujeme a vymazáváme. Z naší strany nedochází k žádnému zpracovávání Vašich osobních údajů, jsme restaurace, raději pečeme a vaříme dobroty !

rychlý kontakt

KIEMARI s.r.o.
adresa restaurace:
Mjr. Nováka 1490/14
700 30 Ostrava - Hrabůvka.

tel.: + 420 702 294 497
SKYPE: bowlingpark
www.bowlingpark.cz, info@bowlingpark.cz

PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTYpivovarek Morava