Bowling

Bowlingové dráhy jsou vybaveny automatickými stavěči a skoringovým systémem Qubica. Každý hráč si může na ovladacím panelu navolit vlastní nastavení a po hře požádat o vytisknutí své hry. U všech bowlingových drah je samostatné posezení.

Cena bowlingu:

NE - ČT: 11.00-15.00 h 150 Kč/hod.
NE - ČT: 15.00-01.00 h 190 Kč/hod.
PÁ - SO: 11.00-15.00 h 190 Kč/hod.
PÁ - SO: 15.00-02.00 h 220 Kč/hod.

Rezervace bowlingu: 702 294 497

Vstup na dráhy je povolen pouze v lehké sportovní obuvi s bílou podrážkou. Bowlingové boty jsou k dispozici k zapůjčení v šatně. Zapůjčení bowlingové obuvi - 1 pár 15,-Kč.

Malá škola bowlingu – zjednodušená pravidla
Hra se sestává z deseti částí. Hráč hraje v každé části, až na desátou, dva hody. Pokud jsou prvním hodem poraženy všechny kuželky, druhý hod neháže. V desáté části hraje hráč tři hody, v případě, že je započítán (docílen) strike nebo spare, pouze dva hody.

Způsob počítání-počet shozených kuželek u hráčova prvního hodu je označen v malém čtverci v horním levém roku této části a počet shozených kuželek u hráčova druhého hodu je označen v pravém horním roku. Pokud není při druhém hodu v části shozena žádná ze stojích kuželek bude počet označen (-). Počítání pro oba hody v části bude zaznamenáno okamžitě.

Strike - strike je proveden, pokud je shozená celá sada kuželek při prvním hodu v části. Počítání pro jeden strike je 10 plus počet kuželek shozených v následujících dvou hodech.

Double - dva po sobě jdoucí striky jsou double. Počítá se pro prvním strike 20 plus počet kuželek sražených v první následující části po druhém striku.

Triple - tři po sobě jdoucí striky jsou triple. Počítá se pro první strike 30. K dosažení na koulení maximálních 300 bodů musí hráč nakoulet 12 striků za sebou.

Spare - spare je počítáno, pokud neporažené kuželky po prvním hodu v části jsou při druhém hodu v téže části doraženy. Počítání pro spare je 10 plus počet kuželek shozených při hráčově následujícím hodu.

Přešlap je zaznamenán přístrojem automatické detekce přešlapu.

Podrobná pravidla bowlingu dle ČESKÉ BOWLINGOVÉ ASOCIACE naleznete zde.

rychlý kontakt

KIEMARI s.r.o.
adresa restaurace:
Mjr. Nováka 1490/14
700 30 Ostrava - Hrabůvka.

tel.: + 420 702 294 497
SKYPE: bowlingpark
www.bowlingpark.cz, info@bowlingpark.cz

PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTYpivovarek Morava